plenderu

Wynajem maszyn przemysłowych

Jesteśmy firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem, zajmującą się sprzedażą, serwisem oraz wynajmem maszyn przemysłowych. Dostarczamy zarówno fabrycznie nowe, jak i używane sprzęty renomowanych producentów, wśród których warto wymienić takie marki, jak ATMOS, Atlas Copco czy też Alup. Naszym klientom oferujemy wypożyczenie wysokiej jakości kompresorów powietrza.

Możliwość wynajmu sprzętu do użytku przemysłowego wprowadziliśmy z myślą o zakładach lub przedsiębiorstwach, które potrzebują skorzystać z danej maszyny jednorazowo. Kupno nieużywanej sprężarki lub innego urządzenia na potrzeby pojedynczego projektu nie jest dla takich klientów korzystną opcją. To właśnie im w szczególności oferujemy tę usługę. Gwarantujemy jasne warunki transakcji oraz atrakcyjne ceny. Wynajem maszyny z naszego asortymentu będzie dla Ciebie najbardziej opłacalnym rozwiązaniem! Zapraszamy więc do kontaktu drogą mailową lub telefonicznie. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dzięki czemu pozostajemy elastyczni i możemy ustalić warunki umowy korzystne dla obu stron.

wynajem airspaw

Lokalizacja

P.H.U. Airspaw
Stawiec 11d,
56-300 Milicz

Tel.
    +48 601 565 947
Tel. Fax
    +48 713190119
E-mail:
         Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.