plenderu

Skup sprężarek i innych maszyn przemysłowych

Firma Airspaw zajmuje się nie tylko sprzedażą i wynajmem urządzeń przemysłowych, ale także podejmuje się okazjonalnie skupu sprężarek i innych maszyn, m.in. osuszaczy ziębniczych. Tę konkretną usługę kierujemy zwłaszcza do właścicieli zakładów, którzy myślą o wymianie starego sprzętu w swoim obiekcie na nowy. Jeżeli nie chcesz wyrzucać wysłużonej, lecz ciągle sprawnej maszyny, zwróć się do nas! Sprzedając nam swoje urządzenie, nie tylko odzyskasz część wydanych na nie wcześniej pieniędzy, ale także pozwolisz mu wydajnie służyć przez kolejne lata.  

Tego typu transakcje rozpatrujemy oczywiście indywidualnie. Przed ustaleniem warunków chcielibyśmy zobaczyć w jakim stanie jest maszyna, żeby rzetelnie ją wycenić. W przypadku, gdy planujesz już kupno nowego urządzenia w naszym sklepie, dopuszczamy możliwość przyjęcia starego sprzętu w ramach rozliczenia. Jeśli zastanawiasz się nad sprzedażą używanego kompresora lub innej maszyny, skontaktuj się z nami telefonicznie. Z przyjemnością wysłuchamy każdej propozycji!

skup airspaw

Lokalizacja

P.H.U. Airspaw
Stawiec 11d,
56-300 Milicz

Tel.
    +48 601 565 947
Tel. Fax
    +48 713190119
E-mail:
         Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.