plenderu

Co zrobić ze starą spawarką? Skup odpowiedzią na potrzeby

Wszystkie narzędzia po czasie tracą swoją moc, ulegają zniszczeniu lub zwyczajnie przestają działać. Takim narzędziem jest na przykład spawarka. Choć zazwyczaj urządzenia te są niezwykle wytrzymałe, także ze spawarką należy się prędzej czy później rozstać. Nieświadome osoby najczęściej zostawiają migomat przy reszcie śmieci przeznaczonych do utylizacji i liczą na to, że firmy recyklingowe zabiorą go ze sobą. Warto jednak rozważyć inną możliwość pozbycia się zużytego sprzętu.

Czy niepotrzebną spawarkę trzeba od razu wyrzucać?

Po co wyrzucać sprzęt, który jest jeszcze sprawny i, choć wysłużony, nadal działa bez najmniejszego zarzutu? Warto poszukać alternatywy. Nie każdy wie, że także tego typu urządzenia można sprzedać. Niepotrzebną spawarkę można zwrócić do skupu maszyn przemysłowych. Takie miejsca chętnie odkupią sprzęt. Warunkiem pomyślnej transakcji jest jednak stan oddawanego produktu. Jak zostało już wspomniane wyżej, spawarka musi sprawnie wykonywać czynności, do jakich została stworzona.

Co jeszcze można oddać do punktu skupu maszyn przemysłowych?

Skup maszyn przemysłowych przyjmie nie tylko spawarkę, ale także inne używane, ale wciąż sprawne urządzenia. Należą do nich między innymi kompresy, sprężarki czy też osuszacze ziębnicze. Skup maszyn przemysłowych to świetne miejsce dla osób, które planują wymianę sprzętu na nowszy model. Ciekawym rozwiązaniem jest oddanie posiadanej maszyny przemysłowej w rozliczenie. To opcja dla tych, którzy planują zakup nowego urządzenia. Zamiast gotówki do ręki, sprzedawca może liczyć na upust przy zakupie nowej spawarki czy innego produktu. Jego kwota zostanie pomniejszona o równowartość oddanego do skupu sprzętu. Do skupu można się także udać w celu kupienia używanych maszyn przemysłowych.

Lokalizacja

P.H.U. Airspaw
Stawiec 11d,
56-300 Milicz

Tel.
    +48 601 565 947
Tel. Fax
    +48 713190119
E-mail:
         Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.